bakimlikadinlar.com

Pruzon Pomad Nedir? Ne İşe Yarar?

Pruzon Pomad Nedir? Ne İşe Yarar?

Pruzon Pomad İnsanlar bazı nedenlere bağlı olarak cilt hastalıklarına orta derecede yakalanma olasılığına sahiptir. Her cilt sorununu önemsemesek de dayanılmaz olan cilt hastalıklarında mutlaka bir dermatoloğa gideriz. Kaşıntı, egzama ve böcek sokması gibi hastalıkları tedavi etmede kullanılan en iyi kremlerden birisiPruzonPomad kremidir.

İçeriğindeki doğal bitki özlerinden faydalanarak yapılan krem tanınmış en doğal krem olarak bilinir. Doğada bulunan Kalamin özü, meyan kökü, çinko oksit ve çay ağacı yağı ile birlikte düşük doz kortizondan üretilmiştir. Kortizon olan ilaçları kullanmak istemeyenler, herhangi bir yan etkisinin oluşmasından korkabiliyorlar. Fakat Pruzonpomad kreminin içinde bulunan kortizon oranın düşük olması belli bir yan etki yapmayacağı konusunda tedirgin olmamaları gerektiğini söyleyebiliriz.

PruzonPomad Nedir?

Günümüzün şartlarında temizlik konusunda ne kadar titiz olsak bile bazen deri hastalıklarına maruz kalmak kaçınılmaz olabiliyor. Hatta kullandığımız temizlik ürünlerinin bile cilt rahatsızlıklarına yol açtığı keşfedilmiştir. Böcek ısırıkları, egzama, kaşıntı, pişik ve yaraların tedavisinde oldukça etkili olan bu krem ülkemizde uzun yıllardan beri satışa çıkarılmış ve kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Türkiye’de satılan diğer kortizonlu kremlerden ayıran özelliği ise doğal bitkilerin değerlerinin yüksek olmasıyla meydana gelmesinden oluşan bir kremdir. Kremin ismini duyup kullanmak isteyenler Pruzonpomad nedir? Diye soru sorarak daha fazla bilgi edinebilmeleri mümkündür.

PruzonPomad Ne İşe Yarar?

Hayatımızdaki olaylar bizi yoğun stres altında bırakabiliyor. Bu sonuçla stresin olduğu vücutta bir takım hastalıkların çıkması da yoğunlukla karşılaşılan durum olmuştur. Stres insanın sadece iç organlarını değil deride de meydana gelebilen cilt hastalıklarına sebep oluyor. Cilt hastalıklarını tedavi eden Pruzonpomad ne işe yarar? sorusuna karşılık vereceğimiz cevaplar şunlardır;

 • Bütün insanlarda görülebilen egzama hastalığına karşı mucizevi bir şekilde etkisini hemen gösterir.
 • Egzama sonucunda oluşan kızarıklık ve yara oluşan deriyi içindeki onarıcı bitkisel özler sayesinde eski yapısına kavuşturmada yardımcı olur.
 • Yüz ve ellerin dışında görüldüğü gibi saç ve saç derisinde oluşan yağlı egzamaların tedavisinde olumlu sonuçlar verdiği biliniyor.
 • Bebeklerin pişikten dolayı meydana gelen delinmeleri ve yaraları en kısa sürede tedavi ederek eski sağlıklarına kavuşmalarını sağlıyor.
 • Ürtiker yani halk arasında kurdeşen olarak bilinen bu kaşıntılı hastalığı en kısa sürede tedavi ederek bu semptomları ortadan kaldırır.
 • Sıcak aylarda meydana gelen genital kaşıntı veya pişiklerin oluştuğu bölgelerde kullanılarak hemen bir rahatlatma imkanı tanıyor.
 • Büyük ve küçüklerde rahatlıkla kullanılabilmesi sayesinde vücutlarda oluşan kesik çizik gibi yaraları tedavi etmede uzmandır.
 • Vücutta herhangi bir sebeple oluşan cilt tahrişlerinde pruzonpomad krem kullanıldığında o bölgeyi tedavi edip tahrişi önlemekle kalmıyor aynı zamanda deriyi onarıyor.
 • Pruzonpomad kreminin rengi ten renginde olması bir avantaj sağlaması ile birlikte yüz bölgelerinde meydana gelen cilt sorunlarını kusursuz şekilde belli etmeden kapatabilme özelliğine sahiptir.
 • Basur (Hemoroid) İçin Kullanılmadan önce doktora başvurulmalıdır. Basur için tedavi edici bir ürün değildir
 • Pruzon pomad makat kaşıntısını gidermeye yardımcı olmaktadır.

Pruzonpomad krem birden fazla cilt hastalıkların tedavisinde kullanılmak amacıyla üretilmiştir. Vücuda sürmek için 40 gram tüp içinde yer alır. Aynı zamanda daha ileri seviye cilt hastalıklarında 2 gr toplamda 20 tane haplar eczanelerde bulunmaktadır.

PruzonPomad Nasıl Kullanılır?

PruzonPomad kullanım açısından diğer kremlerle hemen hemen aynı özelliğe sahiptir. Ama kremi alabilmek için öncelikle bir dermatoloğa görünerek ona göre ilacınızı veya kreminizi yazdırın. Doktorunuz sizin vücudunuzda bulunan egzama ve tahriş olan bölgelerinize göre bir dozaj ayarlayarak size reçete verecektir.

Reçetenin dışına çıkmamanız halinde düzenli kullanımlarınızda sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkün olacaktır. Diyelim ki reçete yaparken eczacınız tarifini belirtmeden ilacı size verdi ve ilacın nasıl kullanılacağı konusunda herhangi bir fikre sahip değilsiniz.

O zaman kendinize Pruzonpomad nasıl kullanılır? Sorusunu sormanız gerekir. Pruzonpomad kremi cildinizin sorunlu olan bölgesine ilk üç gün boyunca sabah ve akşam olarak kullanılır. Daha sonraki günlerde ise sadece günde bir kere kullanılması önerilir.

Bunun dışında doktorunuzun size önerdiği bir kullanım şekli varsa tedavinin olumlu sonuçlanması açısından tariften çıkılmamalıdır. Böcek sokmalarına karşı kullanılacağı zaman kızaran bölgenin üzerine ince bir tabaka şeklinde sürülerek kaşıntı ve yanma hissini ortadan kaldıracaktır.

Pruzon Pomad Yan Etkileri Nelerdir?

Tıbbın her geçen gün daha fazla gelişmesiyle İlaçların ve kremlerin olumlu ve olumsuz yönleri daha fazla ortaya çıkarılmasını sağlıyor. Kullanıcılar Pruzonpomad yan etkileri nelerdir? Sorusuna karşılık kendilerince cevap aramaya çalışırken en doğru cevabı kendilerinde veya doktorlarında bulabileceklerini unutabiliyorlar.

Pruzonpomad kremi diğer aşırı kortizon içerikli ilaç ve kremlere oranla kişilerde belirgin bir yan etkileri görülmemiştir. Ancak içindeki bazı özel bitkisel ürünlere ve yardımcı maddelere karşı herhangi bir alerji söz konusu olduğu zaman yüzde yanma ve kızarıklık gibi yan etkiler meydana gelebilir. Böyle bir şey olduğunu düşündükleri anda kremi bırakarak doktora gitmeleri tavsiye edilir.

PruzonPomad Kullanıcı Yorumları

Cilt hastalıkları olan insanlar Pruzonpomad hakkında görüşlerini sunarak diğer insanlarında kremi daha yakından tanıma olasılığına sahip oluyorlar.  Şu ana kadar kremi kullanan kişilerden henüz pek bir şikayet gelmediği için böcek ısırıklarında ve yara söz konusu olduğunda Prozanpomad kremi tercih ettiklerini belirtiyorlar.

Bir kişi yüz bölgesinin tamamını egzama kaplamasından dolayı mustarip durumda olduğunu belirtiyor. Piyasada satılan diğer egzama ilaçlarının yüz bölgesinin hassas yapıya sahip olmasından dolayı alerjik reaksiyon gösterdiğini ve en sonunda Pruzonpomad ile tanışmasının ardından rahatlıkla yüzüne sürebildiğini belirtti.

Kremin ten rengi yapısına uygun olması sayesinde adeta bir fondöten görevi görüp yüzündeki tüm kusurları örtebildiği için bu üründen oldukça memnun olduğunu kullanacak olanlara duyurdu.

Diğer bir Pruzonpomad kullanıcı yorumları arasında olan ve en çok dikkat çeken olay ise şudur; Bir kişinin genetik olarak yaz aylarında veya kış aylarında mutlaka genital kaşıntılarının olduğunu söylüyor. Ne denese hiç biri fayda etmediğini ve kısa süreli bir tedavi ile sonuçlandığını açıklıyor.

Fakat Pruzonpomad kremini duyduktan sonra hemen kullandıktan 3 gün içerisinde tedaviye karşı olumlu yanıtlar aldığını ve artık kaşıntıların oluşmadığını anlatıyor. Tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilecekleri ürünü almalarını tavsiye ediyor.

PruzonPomad Hakkında Sık Sorulan Sorular

İnsanlar sağlıkları için gereken ürünü kullanmadan önce mutlaka bir araştırma yapar, öğrenir ve ona göre kullanmaya başlarlar. Kremlerde bunların başında gelir. Herkesin kullanabileceği Pruzonpomad hakkında sık sorulan sorular ile merakınızı giderebilir ve ona göre kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Pruzon Pomad Yüze Sürülür mü?

 • PruzonPomad hangi sıklıkla kullanılmalıdır?

Cevap: Kremin sağlığa olumsuz bir etkisi olmadığı için ihtiyaç duyulduğu anlarda en fazla 5 gün süreyle kullanılması tavsiye edilir.

 • PruzonPomad yan etkileri var mıdır?

Cevap: Araştırmalara göre sağlıkla alakalı bir zararı olmadığı keşfedilmiş yalnız içindeki maddelere karşı alerjisi olan kişilere cilt reaksiyonu gösterebilir.

 • PruzonPomad kaç yaş aralığındakilere uygundur?

Cevap: Bitkisel özlerden yapılan bu krem 1 yaş sonrasından itibaren tüm erişkin ve çocuklara uygulanabilir.

 • Pruzon Pomad SGK Ödermi

Pruzon pomad kremini SGK ödemez.

 • Pruzon krem reçetesiz alınır mı?

Reçetesiz alınabilmektedir.

 • Pruzon krem vajinaya sürülür mü?

Genital bölge kaşıntılarında doktor tavsiyesi ile kullanılabilmektedir.

PruzonPomad Nerede Satılır?

Ürün hakkında yeterince bilgiye sahip olanlar hemen Pruzonpomad nerede satılır? Sorusunu akıllarına getiriyorlar. Pruzonpomad kremi doktor reçetesi ile birlikte tüm eczanelerde bulabilmeniz mümkündür. Bunun dışında evden çıkamama gibi sorunlarınız olursa Türkiye’nin satış web siteleri üzerinden hemen hemen aynı fiyata kapınıza getirtmeniz mümkündür.

PruzonPomad Fiyatı Nedir?

Pruzonpomad yıllardır ülkemizde satışı yapılan ve en çok tüketilen kremlerden birisidir. Kremin doğal yapısı sayesinde insanlar güvenerek haricen kullanım için tercih edebiliyorlar. Doğal olarak devamlı almak isteyenlerin aklına gelen soru ise Pruzonpomad fiyatı nedir? Oluyor. Eczanelerdeki fiyatı 25 TL’den satışı yapılmaktadır. Fakat website üzerinden alışveriş yapılacaksa eğer siteden siteye farklılık gösterip 30 ile 35 TL arasında değişebiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.