bakimlikadinlar.com

Herbaderm Gözaltı Kremi

07.01.2019
159

Herbaderm torba ve morluklara karşı göz altı kremidir. Herbaderm göz altı kremini sıradan göz altı kremlerinden farklı kılan özelliği içeriğindeki C vitamini ve patentli peptidlerin oluşturduğu ciltte renk açıcı özelliğinin yanında göz altında oluşan morluklara, göz altı torbalanmalarına, ve göz çevresindeki kırışıklıkların sıkılaşmasına aynı anda 3 lü etki göstermesidir. Cilt beyazlatıcı etkisi ile cildinizin daha beyaz olmasını sağlamaya ayrıca yardımcı olur.

Herbaderm Göz Altı Kremi Kullanımı

Herbaderm göz altı kremi nasıl kullanılır herbaderm kremi kullanırken dikkat edilmesi ve etkisinin en kısa sürede görülmesi için, düzenli kullanımına önem vermenin yanında kremi kullanmadan önce cildinizi temizleyip kurutmanız kremin etkisini görmeniz açısından önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Her kullanımdan önce cildi tekrar temizleyip kurulamanız iyi olacağı kanaatindeyiz.

Öncelikle herbaderm kremi kullanırken göz içerisine kaçırmamaya özen göstermelisiniz, kremi gözün iç köşe kesiminden başlayıp elinizle küçük dairesel hareketler çizerek, elinizi çok bastırmadan masaj yapar şekilde uygulamalısınız.

herbaderm-goz-alti-kremi-15ml-herbaderm-

Herbaderm Gözaltı Kremi Kullananlar

Herbader göz altı kremi kullananların genellikle ilk kullanımdan sonra göz altı torbalarının nisbeten küşüldüğünü belirtmişlerdir, çok göz alıcı bir küçülme olmasada hisettirecek derecede olduğu kullanıcıların ortak noktaları arasında yer almaktadır.

Herbaderm göz altı kremi içerisinde nemlendirici oranının az olması kuru cilt sahibi kişilerde biraz can sıkıcı olsada sonuçları düşünüldüğünde göz ardı edilmeyecek bir problem değildir. göz altı torbalarında etkili olurken aynı zamanda torbalanmanın bırakmış olduğu morlukların en az bir ton açtığı konusunda iddalı yorumlar bulunmaktadır.

herbaderm-goz-alti-torba-ve-morluklarina-karsi-krem-15-kullananlar

Herbaderm Gözaltı Kremi İçeriği

İçeriğinde yoğun miktarda C vitamini ve peptid bulunan bu göz kremi anti enflamatuar etkiyle 4 haftada göz altlarını iyileştirmeyi, sıkılaştırmayı ve aydınlatmayı vaad ediyor

Herbaderm Göz Altı Kremi Nerede Satılır

Herbaderm göz altı kremi gratis, gibi kozmetik ürünlerinin satışının yapıldığı ünlü mağazalarda bulundupu gibi, online satış noktalarında ve sitelerinde bulabilirsiniz.

Herbaderm göz altı kremi fiyatı

Herbaderm göz altı kremi 15 ml Fiyatı ; 31.90 TL ile 34.50 TL Fiyat aralığında satışa sunulmaktadır.

Herbaderm Markasının Geniş Cilt Bakımı Üürnleri arasında Şunlar Bulunmaktadır.

  • Herbaderm güneş kremi
  • Herbaderm güneş kremi
  • Herbaderm şampuan
  • Herbaderm renk açıcı leke kremi 
  • Herbaderm yüz yıkama jeli
  • Herbaderm arındırıcı yüz temizleme jeli
  • Herbaderm koltuk altı beyazlatıcı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.