bakimlikadinlar.com

Biafine Krem Nedir Ne İşe Yarar ?

01.11.2020
621
Biafine Krem Nedir Ne İşe Yarar ?

Biafine Krem Ne İşe Yarar?

Biafine krem nedir biafine krem fransa menşei olup fransa’da ve son zamanlarda ülkemizde’de olmak üzere cilt bakım kremleri arasında sıklıkla kullanılan ve tercih edilen , yüzeysel yaralanmaların meydana getirmiş olduğu cilt problemlerinde kullanılan, su bazlı bir emülsiyondur kanamalı olmayan yaralanmalarda, küçük çizikler, güneş yanığı ve 1. ve 2. derece yanıkların radyasyon dermatit aşınmalarda yaralı bölgeye uygulanarak iyileşmesini hızlandırarak tedaviye yardım ederek iyileşmesini hızlandırır.

Biafine krem içeriği topical Emulsion, saf su, sıvı parafin, etilen glikol monostearat, stearik asit içerir, propilen glikol, parafin mumu, skualen, avokado yağı gibi maddeler bulundurmaktadır. Biafine etken maddesi trolamindi’dir

 

Biafine Krem Ne İçin Kullanılır?

Biafine krem ne işe yarar Biafine act kullanım alanları 1. ve 2. derce yanıklarda, cilt çatlaklarında kullanıldığı gibi dudak bölgesinde oluşan çatlaklarda oldukça etkilidir yalnız dudak bölgesine kullanırken ağıza kaçmamasına özellikle dikkat edilmeli ve yutulmamalıdır. Özellikle kış aylarında cilt problemlerine oldukça iyi gelen kremlerin başında gelmektedir, su bazlı olmasından dolayı cildin nemlendirilmesinde önemli rol oynamaktadır. yaralanmalarda topik kullanıma uygundur.

Biafine Krem Nasıl Kullanılır?

Biafine krem kullanmadan önce sorunlu bölgenin üzerini tuzlu , temiz su veya uygun bir yara temizleyici ile temizleyin ve topik emülsüyonu uygulayın bolca kullanımında bir sakınca yoktur. Yara üzerine gazlı bez kullanmanız gerekli ise gazlı bezi hafifce nemlendirerek kullanın . yara iyileşinceye kadar doktor tavsiyesine bağlı olarak devam edein.

Biafine Krem Kullananlar

Biafine krem kullananlar kremin özellikle kokusunun rahatsız edici olmaması ve günlük bazı cilt problemlerinde kullanılmasının en önemli seçim sebebi olduğunu belirttikleri gibi, kremin etkisini çoğu zaman hemen hissetttirdiği ve etkili olduğunu belirtmişlerdir. yanıklarda ve kışın meydana gelen cilt sorunlarında, dudak çatlamalarında, ve yanık oluşumlarında tedavi edici etkisinden oldukça memnun olduklarını belirtmişlerdir.

Fransaya seyahat eden bir vatandaşımız şunu söylemiştir Biafine krem emulsiyon fransaya her gidişimde depoladığım çok ucuz olan yanık kremi. türkiyeye kozmetik amaçlı getirenler sayısıda bayağı çok.

Biafine Krem Faydaları

  • Cildi nemlendirir
  • Cilt yanıklarını tedavi eder
  • Kışın oluşan cilt çatlaklarını onarır
  • Tahrişlerin tedavisinde kullanılır
  • Kanamalı olmayan yaraların tedavisinde etkilidir
  • Cilt onarıcı özelliği vardır.
  • Güneş yanıklarının tedavisinde etkilidir
  • Cilt kurumasını önler

Biafine Krem Hakkındaki Tüm Sorular

Biafine Yüze Sürülür mü

Biafine krem yüz bölgesinde kullanıma uygun bir krem’dir kullanım esnasında ağız ve göze kaçmamasına dikkat edilmelidir.

Biafine krem Antibiyotik Kremi mi?

Biafine krem antibiyotik kategorisinde bir krem değildir.

Biafine krem Dudağa Sürülür mü?

Dudakta kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Biafine Emulsion Krem 100 GR Fiyatı: 240 TL

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.